Adapazarı "Mahalleler Arası Minikler Turnuvası" başlıyor

Adapazarı Belediyesi tarafından uzun yıllardır başarıyla devam ettirilen ve yeni nesil sporcuların yetişmesine katkı sunulan Mahalleler Arası Minikler Futbol Turnuvası başlıyor.

SAKARYA - 07.12.2022 - HİBYA - Adapazarı Belediyesi tarafından uzun yıllardır başarıyla devam ettirilen ve yeni nesil sporcuların yetişmesine katkı sunulan Mahalleler Arası Minikler Futbol Turnuvası başlıyor.

Adapazarı Belediyesi tarafından çocuk ve gençlerin boş zamanlarını spor yaparak değerlendirmelerini sağlamak, zararlı alışkanlık edinmelerinin önüne geçmek ve sağlıklı bireyler olarak topluma kazandırmak amacıyla düzenlenen Mahalleler Arası Minikler Futbol Turnuvası’nın 18’incisi başlıyor. 

Başkan Yardımcısı Fatih Çelikel, “Spora ve sporcuya her zaman çok kıymet veriyoruz. Değerli muhtarlarımızla buluşarak organizasyonumuzun tüzüğünü netleştirmiş olduk. Hayırlı olmasını diliyoruz.” dedi.

Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem ise yaptığı konuşmada, Adapazarı’na yapılan hizmetler ile birlik ve beraberliği kuvvetlendiren mahalleler arası minikler futbol turnuvası için Başkan Mutlu Işıksu ve Başkan Yardımcısı Fatih Çelikel ile emeği geçen herkese teşekkür etti. 

Hibya Haber Ajansı