Aptamil Çocuk Devam Sütleri’nin yeni kampanya yüzü Azra Akın oldu

Aptamil Çocuk Devam Sütleri’nin ‘Bağışıklığın ritmi’ adlı yeni iletişim kampanyasının yüzü Azra Akın oldu.

APTAMİL ÇOCUK DEVAM SÜTLERİ’NİN YENİ KAMPANYA YÜZÜ AZRA AKIN OLDU

Aptamil Çocuk Devam Sütleri’nin yeni iletişim kampanyasının yüzü olan Azra Akın, “Bir anne olarak ben de bebeğimin günlük ‘beslenme, oyun ve uyku’ ritminin bozulmamasına çok dikkat ediyorum. Bağışıklığın daha da önem kazandığı günümüzde, bu kampanya sayesinde tüm annelerde bağışıklık konusunda bir bilinç yaratacak olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum” dedi.

Aptamil Çocuk Devam Sütleri’nin ‘Bağışıklığın ritmi’ adlı yeni iletişim kampanyasının yüzü Azra Akın oldu. ‘Aptamil oyun uyku bağışıklığın ritmi bu’ sözleriyle, bağışıklığa vurgu yapan filmde aynı zamanda bebekli ailelerin günlük ritimlerine de dikkat çekiliyor.

“Ben de anneyim ve bebeklerde beslenme, oyun, uyku ritminin önemini biliyorum”

Filmde bebeğini besleyen, uyutan ve onunla oynayan bir anne olarak sıcacık görüntüleri yer alan Azra Akın, konuyla ilgili şöyle konuştu: “Bir anne olarak bebeklerin günlük ‘beslenme, oyun ve uyku’ ritimlerinin bozulmadan devam etmesinin, hem anne hem de bebek açısından önemini biliyorum ve bebeğimin ritminin bozulmamasına çok dikkat ediyorum. Çünkü bu düzen bozulduğunda, aynı şekilde anne ve babanın da düzeni bozuluyor. İyi beslenen bir bebeğin gelişimi ve bağışıklığının güçlenmesi de, bir o kadar iyi oluyor ve günlük ritimlerinin devam etmesine destek oluyor. İyi beslenmek için en önemlisi anne sütü, çünkü anne sütü bağışıklığı destekliyor. Anne sütünden sonra, Aptamil Çocuk Devam Sütü içerisindeki kanıtlanmış prebiyotik lifler sayesinde bebeklerin bağışıklık sistemini destekliyor*. Onun için filmin senaryosunu ilk okuduğumda çok heyecanlandım ve bağışıklığın daha da önem kazandığı günümüzde, bu kampanya sayesinde bağışıklık konusunda tüm annelerde bir bilinç yaratacak olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum” dedi.

*Bebeğiniz için en üstün besin anne sütüdür. Eksikliğinde doktorunuza danışınız. Bu ürün prebiyotik bileşen içerir. Prebiyotik bileşenler sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan probiyotik mikroorganizmaların bağırsakta gelişimini ve yaşamını destekler. Sağlıklı yaşam için dengeli ve çeşitli beslenme önemlidir.


Hibya Haber Ajansı