Başkan Özen’den yaşlılara ve yeni doğan bebeklere ziyaret

SAKARYA-09.12.2022-HİBYA-Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, ilçedeki yaşlı, hasta vatandaşları ve yeni doğan bebekleri ziyaret etti.

Ziyaretleri sırasında daha yaşanabilir bir Sapanca oluşturmak için çalıştıklarını söyleyen Başkan Özen, "Dünyaya yeni gelen bebeklerimizin, vatanına ve milletine hayırlı bir evlat olarak yetişmesi dileğiyle tüm anne ve babalarımızı kutluyorum. Belirli bir program çerçevesinde gerçekleşen ziyaretlerde bebeklerimiz için hazırlanan setlerini ailelerimize çam sakızı çoban armağanı misali takdim ediyoruz." dedi.

Başkan Özcan, yaşlıların duasının kendilerinin bereketi olduğunu dile getirerek, şunları kaydetti:

“Yaşlılar bizim her şeyimiz, yaşayan kültürümüz ve tarihimizdir. İmkanımız olduğunda ziyaretlerine gittiğimiz yaşlılarımızı, hastalarımızı ziyaret ederek hal hatırlarını soruyor ve sohbet ediyoruz. Yaşlılarımızı ziyaret ederken en önemli meselenin elbette ki hayır duası almak olduğunu çok iyi biliyoruz."

İlçede yaşayan tüm yaşlı, engelli ve yatağa bağımlı vatandaşların yanında olduklarını belirten Başkan Özcan, "Onların bizden beklediği hatırlarını sormamız, tatlı söz ve güler yüzle davranmamızdır. Geçmişten geleceğe köprü vazifesi gören çınarlarımıza saygımızı ve sevgimizi her zaman hissettirmeliyiz." ifadelerini kullandı.


Hibya Haber Ajansı