Dünyanın önde gelen bakım, onarım ve tamir platformu IBIS ile güçlerini birleştiriyor

Türkiye’nin Lider Uluslararası Otomotiv Endüstrisi Fuarı AutomechanikaIstanbul, Uluslararası “Body Shop” Sempozyumu IBIS ile işbirliği yapıyor.

Türkiye’nin Lider Uluslararası Otomotiv Endüstrisi Fuarı AutomechanikaIstanbul, Uluslararası “Body Shop” Sempozyumu IBIS ile işbirliği yapıyor. 2001yılından beri endüstri liderlerini en son trendleri takip etmeleri için biraraya getiren IBIS konferansları, sektördeki tüm oyunculara bir “network”oluşturma imkanı sağlıyor. Bu işbirliği ile Türk otomotiv endüstrisine bakım,onarım ve tamir alanlarında büyük katkı sağlanması hedefleniyor.

 

IBISConnect Turkey Online Etkinliği 7 Ekim'de gerçekleşecek

Automechanika Istanbul, 7 Ekim 2020 Çarşamba günü 10:00 - 13:00 saatleri arasında üçsaatlik canlı simulcast olarak gerçekleşecek IBISConnect Turkey Online Etkinliği‘ndeyer alacağını duyurdu. Etkinlik süresince Türkiye pazarının pandemik krizden nasıl kurtulduğu ve değişimlerinnasıl hızlandığı ele alınacak.

 

Türkiye, İngiltere ve ABD'den özel olarakseçilmiş uzmanlardan oluşan konuşmacılar, gerçekleşecek 25 dakikalık 6 ayrı ,kapsamlıoturumda, pazardaki ilgi çekici fırsatları değerlendirip, 2020/21 dönemi için yorumve öngörülerini paylaşacaklar. Otomotiv sektörü profesyonelleri, pandemisonrası dönemde online olarak gerçekleşecek IBISConnect Turkey Online Etkinliği‘nde bir araya gelecekler. Etkinliğe katılım göstermek isteyenziyaretçiler, ücretsiz kayıt işlemlerini tamamlayarak yeni iş bağlantılarıkurma şansı bulacaklar.

 

Ziyaretçiler Automechanika Istanbul fuarıile ilgili ayrıntıları ve en güncel bilgileri almak içinilk kez bir dijital ortamda yer alacak Automechanika Istanbul standını da ziyaretedebilecekler.


Hibya Haber Ajansı