Ödeme Kanallarımız Değişmiştir

Ticari Ünvanımız: Hibya Haber Ajansı ve Bilişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş

Ziraat Bankası, Beykent istanbul Şubesi 1944-97552777-5001 TR 1400 0100 1944 9755 2777 5001
Yeni Online Ödeme Kanalımız


Desteklerinden dolayı Esenyurt PTT Şubesine ve Şube Müdürüne teşekkür ederiz.


1-KAMUOYUNA DUYURUSU

Hibya Haber Ajansı bağımsız bir kuruluşudur. Kuruluşumuzdan yapılan yayınların “medya takip” yaptığını söyleyen kuruluşlar tarafından raporlanmadığını ve hatta hatalı linkler verildiğini görüyoruz. Biz bir haber ajansı olarak haber yapmakla yükümlüyüz. Kasıtlı olarak server'larımıza sitelerimize yöneltilen bot saldırıları kayıt altına alınmaktır. Bu süreç de yasal haklarımız saklı tutulmakla beraber bu konuda devam eden IP ve noktalar kamuoyuna açıklanacaktır. Bu süreç mağduriyet yaşanmaması adına kendi arama mekanizmamızda sağlanmıştır. Bununla birlikte suç unsuru içeren eylemler için Cumhuriyet Başsavcılığı nezdinde ayrıca suç duyurusunda bulunulacaktır.


2-FİYAT ARTIŞI

Bağımsız ve tarafsız basın kuruluşu; Hibya Haber Ajansı 1 Şubat itibariyle uygulamaya girecek 2022 abonelik ücreti artışını belirledi.

Buna göre, abonelik ücreti artışı, Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) verilerine göre, üretici ve tüketici fiyat endekslerindeki yıllık artışların yüzde 58 düzeyinde gerçekleşen ortalaması dikkate alınarak belirlendi.

3-iLETİŞİM KANALLARI

Rus–Ukrayna arasında yaşanan çatışma sebebiyle oluşabilecek teknik aksaklıklar nedeniyle, doğabilecek kopukluklardan dolayı iletişim kanallarımızı hatırlatmak isteriz.
Olası kesinti ve sorunlarda en kısa sürede çözümlenecektir.
Whatsapp : +90 538 482 70 50
Ana Haber Merkezi    : [email protected]
Twitter       : https://twitter.com/hibyanewsagency
Facebook     : https://www.facebook.com/hibyahaber/
Instagram   : https://www.instagram.com/hibyanewsagency/ 

Twitter           : https://twitter.com/hibyahaberajans
Yedek mailleri       : [email protected]