İscehisar İlçe Müftüsü Buroğlu'ndan Başkan Şahin’e ziyaret

İscehisar İlçe Müftüsü Hüseyin Buroğlu ve beraberindeki heyet, 1-7 Ekim tarihleri arasında kutlanan “Camiler ve Din Görevlileri Haftası” dolayısıyla İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin’i ziyaret etti.

AFYONKARAHİSAR-04.10.2022-HİBYA- İscehisar İlçe Müftüsü Hüseyin Buroğlu ve beraberindeki heyet, 1-7 Ekim tarihleri arasında kutlanan “Camiler ve Din Görevlileri Haftası” dolayısıyla İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin’i ziyaret etti.

Camiler ve Din Görevlileri Haftası’nın camilerin önemini hatırlattığını belirten Başkan Şahin, “Camiler, sadece ibadet ettiğimiz yerler değil, aynı zamanda Müslümanlar olarak kardeşliğimizi pekiştirdiğimiz, birlik ve beraberliğimizi sağlamlaştırmaya vesile olan mekanlardır. Toplum hayatında önemli yeri olan ve toplumumuza olumlu yönde manevi etki bırakan camileri diri ve canlı tutan bütün din görevlilerimizin haftasını tebrik ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Buroğlu, Camiler ve Din Görevlileri Haftası’nın bu seneki temasının “Peygamberimiz, Cami ve İrşat” olarak belirlendiğine değinerek, bu kapsamda düzenlenecek etkinlikler hakkında Başkan Şahin’e bilgi verdi.

Ziyaret, karşılıklı hediye takdimi ile sona erdi.


Hibya Haber Ajansı