Kış aylarında tarzınızı tamamlayan botlar

Bot modası denilince akla gelen ve klasikleşen Cat botlar, kış aylarında konfor ve rahatlıktan ödün vermeyenlerin tercihi olmaya devam ediyor. Kış modasına uygun kadın, erkek ve çocuk modelleri ile farklı renk

Bot modası denilince akla gelen ve klasikleşen Cat botlar, kış aylarında konfor ve rahatlıktan ödün vermeyenlerin tercihi olmaya devam ediyor. Kış modasına uygun kadın, erkek ve çocuk modelleri ile farklı renk ve model alternatifi sunan Cat botlar, su geçirmez tasarımıyla karlı ve yağmurlu havalarda hem ayaklarınızı sıcak tutacak hem de şıklığınızı tamamlayacak.

Tek Ayakkabıda İki Farklı Kullanım

Cat’in kadınlar için ürettiği Utah Fur modeli, katlanabilen kürklü tasarımıyla hem kısa hem de uzun bot olarak iki farklı şekilde kullanılabiliyor. Soğuk havalarda hafif bir kullanım arayanların tercihi ise Cat’in Wermont Fur ve Lyric modelleri oluyor. Kalın tabanı ve uzun yapısı ile daha sert bir görünüme sahip olan Axel modeli de en havalı kış kombinleriniz için sizleri bekliyor.

Tarzından Ödün Vermeyenlerin Tercihi

Cat botları, tarzından ödün vermeyen erkekler için de kahverengi, nubuk, siyah ve gri olmak üzere farklı renk alternatifleri sunuyor. Waterproof ve Ease tabana sahip Owerpass Wp, Axel, Founder Wp, Elude Wp modelleri soğuk ve yağışlı havalarda sıcak ve kuru bir kullanım isteyenlerin vazgeçilmez botları arasında yerini alıyor.

Çocuklar için Sıcak Ayaklar

Çocuklar için kış aylarında sıcaklık ve konforu ön plana çıkaran Cat, waterproof ve kürk astar özelliği ile birbirinden tarz ayakkabı modelleri sunuyor. Ayakları her zaman sıcak ve kuru tutan Josh Wp, Colorado Zip Wp, Bruiser Scrunch Wp, Utah Fur Wp ve Wermont Fur Wp modelleri, fermuar ve cırt cırt detaylarıyla kolay bir kullanım sağlıyor.


Hibya Haber Ajansı