LEGO®’nun ilk Jeep SUV modeli olan LEGO® Technic Jeep Wrangler

Yeni LEGO® Technic™ Jeep® Wrangler ile bütün dünyayı oyun alanınız yapın!

LEGO® Group ve Jeep®, yeni LEGO® Technic™ modeli Jeep Wrangler Rubicon’u yaratıcı oyun tutkunlarıyla buluşturdu. Gerçek aracın ikonik görünümünü, tasarımını ve efsanevi arazi yeteneklerini yansıtan, LEGO®’nun ilk Jeep SUV modeli olan LEGO® Technic Jeep Wrangler, her türlü zorlukla baş etmeniz için hazır!

Her yaştan LEGO® hayranı için heyecan verici bir yapım deneyimi sunacak yeni modeli alanlar, yüksek performanslı 4x4 sistemleri, sağlam lastikleri, katlanabilir arka koltukları ve Jeep’in klasik ön tasarımını LEGO® Technic formunda yeniden inşa edebilecekler.

LEGO® meraklılarına sınırsız arazi macerası fırsatı sunan LEGO® Technic Jeep Wrangler, 665 LEGO® yapım parçasıyla oluşturuldu. Tuşla çalışan ön direksiyon sistemi ve güçlü aks oynaklıklı süspansiyonu, modelin zorlu engellerle baş etmesini sağlıyor. Göz alıcı sarı ve siyah renk şeması, LEGO® Technic Jeep Wrangler’a büyüleyici bir görünüm kazandırıyor.

9 yaş ve üzeri Jeep ve LEGO® hayranları için tasarlanan LEGO® Technic Jeep Wrangler, 1 Ocak 2021'den itibaren LEGO.storeturkey.com.tr ve LEGO® Certified Store mağazalarında satışa sunulacak.

LEGO® Hakkında

Oyuncak sektöründe 1932 yılından bu yana Dünya’nın önde gelen markaları arasında yer alan LEGO® Group, ülke genelinde daha fazla çocuğa ulaşmayı ve yüksek kaliteli, eğitici ve eğlendirici oyun deneyimini sunmayı hedeflemektedir. LEGO®, çocukların gelişimine önem vermenin yanı sıra sunduğu yaratıcı oyun ve öğrenme deneyimi sayesinde geleceğin mimarlarına ilham vermeyi ve onları eğlendirirken geliştirmeyi amaçlıyor. LEGO®, Dünya genelinde yaklaşık 18 bin çalışanı ile 140’ın üzerinde ülkede faaliyet gösteriyor.

Hibya Haber Ajansı