Panasonic Life Solutions Türkiye, güvenliği otomatiğe alıyor

Elektrik anahtarı ve priz sektörünün lideri Panasonic Life Solutions Türkiye, tüketicilerin emniyeti ve güvenliği için sunduğu Viko markalı 4.5kA Otomatik Sigorta ürün grubunu tüketiciyle buluşturuyor.

Panasonic Life Solutions Türkiye, ürünleriyle emniyet ve güvenliği en üst seviyede tutmak için hayatı kolaylaştıran çözümler sunmaya devam ediyor.  Viko 4.5kA Otomatik Sigortalar, termik koruma özelliğiyle aşırı yük durumunda devreyi kesiyor, yüksek ısının etkisiyle eğilen bimetal element mekanizmayı harekete geçirerek ana kontakların ayrılmasını sağlıyor. Ürün aynı zamanda yüksek akımlarda ya da kısa devre anında bobin içerisindeki pistonla, devreyi keserek manyetik koruma özelliğini devreye sokuyor.

Emniyet ve güvenlik odaklı yaklaşımıyla sektörde fark yaratan çözümler geliştiren Panasonic Life Solutions Türkiye’nin Viko markalı 4.5kA Otomatik Sigortaları; okul, ofis, hastane, spor salonu, bakımevi, konut ve apartman gibi geniş yelpazedeki kullanım alanlarında gönül rahatlığıyla tercih ediliyor. 

Hibya Haber Ajansı