KAYIT OL

Kolay entegrasyon
Hibya Haber Ajansı 2022 abonelik ücretlerini belirledi


Bağımsız ve tarafsız basın kuruluşu; Hibya Haber Ajansı 1 Haziran itibariyle uygulamaya girecek 2022 abonelik ücreti artışını belirledi.

Buna göre, abonelik ücreti artışı, Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) verilerine göre, üretici ve tüketici fiyat endekslerindeki yıllık artışları dikkate alınarak belirlendi.

Hibya Haber Ajansı Yönetim Kurulu, 2022 yıllık abone ücretlerini, iki endeksin ortalamısını aşağıya çekerek, mevcut oranın daha altında da bir düzeyide uygulanmasını kararlaştırdı. Hibya Haber Ajansı'nın abonrelik ücretlerindeki artış 1 Haziran itibariyle yürürlüğe girecek.

Sektöre destek olmak adına, yeni haber sitelerinde abonelik ücreti yıllık özel indirimli fiyat 2000TL olarak belirlendi.

Hibya Haber Ajansı, Haber Aboneliği Fiyat Politikası:

Hibya Haber Ajansı kurulduğu günden bu yana alternatifiniz olmak ve ihtiyacınızı karşılamak için çalışıyor.

26 aydır test yayınları ile haberleri deneme kullanımınıza sunan Hibya Haber Ajansı, yeni haber yayını ile son test yayınının ardından abonelik işlemlerini başlattı.

Fiyatlamalarımızı nasıl oluşturuyoruz?

Mecralarınızda, uluslararası derecelendirme kuruluşlarının rakamları dikkate alarak siteniz ölçümlüyoruz. Buradaki ana politikamız trafik yoğunluğunuza göre artan fiyat politikası uyguluyor olmamız. Yani yeni başlayan siteler için destekleyici; mevcut sisteler için trafiklerine ve kazançlarına uygun bir fiyat tarifesi sunuyoruz.

Lansman süresince baz haber paketimize indirimli olarak abone olabilirsiniz.

Yıllık abonelik yapan abonelerimiz uluslararası derecelendirme kuruluşlarının rakamları dikkate alınarak sabitleyecek ve yıllık sözleşme yenilenmesinde Türkiye yıllık enflasyon oranında zam yapılacaktır. Aylık abonelikler ve yeni aboneler Alexa sıralama değişiminden ve fiyat değişiminden etkilenecektir. 

* Aylık abonelik ücretlerinde lansmana özel indirimi uygulanmaktadır.

** Yıllık abonelikte tutar peşin alınmakta olup özel indirim yapılmaktadır.

*** Aylık taksitli ödemelerde finans maliyeti eklenmektedir.

**** Kredi Kartına 12 ay taksit imkanıda sağlanmaktadır.Hibya Haber Ajansı, Franchise - Bayilik Politikası:

Hibya Haber Ajansı, Yerel de gücünüze güç katıyor. Sınırlarınızı kaldırıyor. Uluslararası bir ailenin parçası oluyorsunuz.

Ulusalda haber çıkabilmenin çok ötesinde uluslararası alanda rahatça yer almanın gücüne sahipsiniz.

Söz de değil, haber satışın, haber servisinde ajansın tüm ürünlerin satış yetkisine sahip ve yereldeki sorumlusu oluyorsunuz.

Ulusal ölçekli zor olan herşey artık çok kolay.

Gerçek anlamda kurulu tarafsız bir markanın temsilcisi olmaya hazırmısınız?

Hızlıca sisteme kayıt ol. Talebini oluştur.

Oluşan yapıdaki yerinizi alın.

Bayi ve alt bayiler ile kendini besleyen kazan kazan bu sistemde hızlıca yerinizi alın.