Saadet Partisi 'Çiftçi Kongresi'ni başlatıyor

Saadet Partisi Saadet Partisi “Geçim İttifakı” çalışmaları kapsamında vatandaşın sorunlarını konuştuğu ve gündeme getirdiği çevrim içi kongrelerinin ikincisini 'Çiftçi Kongresi' olarak gerçekleştirecek.

Saadet Partisi'nden konuyla ilgili şu açıklama yapıldı:

"Saadet Partisi “Geçim İttifakı” çalışmaları kapsamında, farklı iş kollarında geçim mücadelesi veren vatandaşlarımızın sorunlarını konuştuğu ve gündeme getirdiği çevrim içi kongrelerinin ikincisini “ÇİFTÇİ KONGRESİ” olarak gerçekleştiriyor.

“Çiftçimize yetişmeden kendi kendimize yetemeyiz.” diyerek duyuru videosu paylaşılan Çiftçi Kongresi; 10 Haziran Perşembe Günü, saat 11.00’de Zoom üzerinden gerçekleştirilecek ve partinin Youtube kanalı üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

Saadet Partisi, Genel Başkan Temel Karamollaoğlu’nun katılımıyla ülkemizin tüm illerinde farklı ürünler yetiştirerek üretime katkı sunma gayreti gösteren çiftçilerle; sorunları dinlemek, gündeme getirmek ve ortak çözüm yolları bulmak adına bir araya gelecek. 

Birçok çiftçiye sorunlarını ifade etme fırsatı sunan kongrenin ardından konuşulanlar ve ortaya koyulan ortak çözüm önerileri kongre bildirisi olarak kamuoyuyla paylaşılacak."


Hibya Haber Ajansı