Sonbahar demek trençkot giymek demek

Zühre trençkotlarda kumaş kalitesi, kalıpların rahatlık ve görünüme sağladığı pozitif etki sizi de etkileyecek. Ilık geçen eylül günlerinde yağmurluk veya pardösüler de her zaman alışveriş listemizin ilk sıralarında yer alıyor. Zühre pardösüler ve kap’lar bu yıl da kadınların vazgeçilmezi olarak gardıropların baş köşesinde yerini alıyor.

Sonbahar denilince gözlerde canlanan en yıldız parçalardan biri Trençkotlar olsa gerek. Her renk üretilen trençkotlar artık hemen hemen her ünlü markanın markajı altında. İlk bakışta tüm trençkotlar çok benzer de olsalar Zühre koleksiyonundaki trençkotlarda detaylara indikçe farklılığı göreceksiniz. Zühre trençkotlarda kumaş kalitesi, kalıpların rahatlık ve görünüme sağladığı pozitif etki sizi de etkileyecek. Ilık geçen eylül günlerinde yağmurluk veya pardösüler de her zaman alışveriş listemizin ilk sıralarında yer alıyor. Zühre pardösüler ve kap’lar bu yıl da kadınların vazgeçilmezi olarak gardıropların baş köşesinde yerini alıyor.

Taşlı ve ışıltı detaylarının tümü sonbahar ve kış boyunca giyimimizi hareketlendirmeye devam edecek.  Trençkotlar bu sezon üzerlerindeki inci işlemeler ile sizi şık bir geceye de hazırlıyor.

Renk tercihlerimizde de özgürlük ön planda

Renkler, sadece mevsimlerimizi değil tüm hayatımızı etkiler. Giyim stilimizde olduğu kadar renk tercihlerimizde de özgür olmayı tercih etmek bizi o güne, içinde bulunduğumuz mevsime, önemli iş görüşmemize, bir toplantıya, zorlu bir sınava daha hazır hissettirecek ve özgüvenimizi tazeleyecek. O nedenle varsın sonbahar esintisinde güneş içimizi ısıtsın ya da yaz geldi derken yağmur yağıp havayı karartsın;  siz Zühre koleksiyonu ile içimizdeki mevsimi yaşayın... Zühre’nin modern tasarımları ile her zaman baş tacı olan eşarpları da bu sezonda farklı renk ve kumaş seçenekleriyle sunuldu.

Zühre koleksiyonunu Zuhre.com.tr’de inceleyebilir, e-ticaret kolaylığı ile seçimlerinizi hızlı kargo ve hijyenik teslimat ile kapınızdan teslim alabilirsiniz.

Zühre 2021 Sonbahar-Kış koleksiyonu reklam filmi Tuz Gölü'nün eşsiz doğasında çekildi.

Zühre 2021 Sonbahar-Kış koleksiyonu reklam filmi künyesi:

Marka Müdürü: Fatma Çimrin
Ajans: Bienagency
Fotoğrafçı: Koray Parlak
Dijital Asistan: İrem Bahar Parlak
Moda Editörü: Fulya Güngör
Moda Editörü Asistanı: Elif Erbil
Mankenler: True Models
Saç: Nuri Şekerci
Makyaj: Hakan Kürtür
Metin Yazarı: Zafer İlbars
Web sitesi: Zuhre.com.tr


Hibya Haber Ajansı