Türkiye’nin en azimli gençleri “Ay Yıldızın Gençleri” projesinde buluştu

Sporda dünya çapındaki başarılarıyla Türk ve dünya gençlerine ilham veren gençler, Cengiz Holding’in “Ay Yıldızın Gençleri” projesinde bir ara geldi. Güreşten, eskrime, binicilikten atletizme kadar birçok spor dalında birincilikler ve altın madalyalar kazanan ülkemizin başarılı ve yetenekli gençleri Cengiz Holding’in desteği ile Türk bayrağını dünyada dalgalandırmayı sürdürecek.

Cengiz Holding, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda uluslararası başarı kazanmış çocuklarımıza sağladığı eğitim desteğinin ardından bu kez 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı haftasında, başarıları yurt dışına taşmış gençlerimizi destekleme kararı aldı. Güreşten, eskrime, binicilikten atletizme kadar çeşitli spor dallarında tüm imkânsızlıkları aşarak ülkemizin bayrağını uluslararası yarışmalarda birincilikler ve madalyalar kazanarak dalgalandırmış gençler, Cengiz Holding’in başlattığı “Ay Yıldızın Gençleri” projesinde bir araya geldi. Azimle ve inançla uluslararası alanda elde ettikleri başarıları 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda Ata’larına armağan eden gençlerimiz, başarıyı hedefleyen sayısız yeni isimlere de ilham olmaya devam edecekler. 

Başarılarıyla dünyaya meydan okuyan yetenekli gençler, Atatürk’ün, “Gençlikle iftihar ediyorum ve gençliğe güveniyorum” sözünü kanıtlarcasına, Türkiye’ye “Daha iyisini yapacağım ve ülkemizi gururlandıracağım” sözü veriyorlar. 

Hedef Yeni Başarı Hikâyeleri 

Dünya çapında birincilikler kazanan 4 yetenekli gençle başlatılan Ay Yıldızın Gençleri sosyal sorumluluk projesi, yeni başarı hikâyelerinin izinden gidecek. Proje kapsamında, Cengiz Holding tarafından uluslararası ölçekte başarı kazanmış çocuklara maddi ve manevi destek sağlanacak. Cengiz Holding, gençlerimizin profesyonel sporculuk hayatlarında onların gayretlerine en yakın destekçileri olacak.

Hibya Haber Ajansı