Yerel zincirler "Geniş Açı Buluşmaları"nda bir araya gelecek

Organize perakendenin en büyük çatı örgütü Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) ile Türkiye’nin önde gelen kişisel temizlik ve bakım şirketlerinden olan Evyap, sektör temsilcileri ile çalışanlarını her ay "Geniş Açı Buluşmaları"nda bir araya getirecek

Türkiye'nin dört bir yanındaki yerel zincir marketlerinin ve gıda perakendesinin gelişimi için önemli projeleri hayata geçiren TPF, sahip olduğu markalarla ülkemizi 100'den fazla ülkede temsil eden Evyap iş birliğinde yeni bir projeye imza attı. Çalışmalarını Türkiye genelinde 5 ve üzeri toplam 5 bin 500 markette ve 100 bini aşkın çalışanla yürüten TPF, Evyap ile aylık olarak dijital ortamda organize edilecek olan "Geniş Açı Buluşmaları" toplantı serisinde yerel zincir marketlerin temsilcileri ve çalışanları alanının uzman isimleriyle bir araya gelecek. 

Evyap önderliğinde hayata geçirilecek projenin, sektördeki gelişmelerin yanı sıra her gün milyonlarca müşteriye hizmet veren çalışanlara yeni bir bakış açısı kazandıracağını belirten TPF Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Düzgün, "Bir yıl sürecek olan toplantı serisinde ünlü akademisyenler, ekonomistler, iletişimciler ve iş insanlarını ağırlayacağız. Sektörümüzün ve çalışanlarımızın gelişimine büyük katkı sağlayacak olan organizasyonda emeği geçen herkese ve projenin iş ortağı olan Evyap’a teşekkür ederim. Bu tür kapsayıcı projelerin sektörümüze kalıcı faydalar sunacağına inanıyorum" dedi.

Hibya Haber Ajansı