Zafer Partisi'nden Gaziler Günü ziyareti

Zafer Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar  şubesini ziyaret etti. 

AFYONKARAHİSAR - 19.09.2022 - HİBYA - Zafer Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar  şubesini ziyaret etti. 

Sohbet havasında geçen ziyarette Başkan Tekdemir, ”36 yıl bu vatana silahlar kuvvetler mensubu olarak hizmet ettim. Şehitlerimizin hakkını ne yapsak ödeyemeyiz. Milletimizin birlik ve bütünlüğü ile aziz vatan toprakları için can veren kahraman şehitlerimize ve gazilerimize her zaman şükran borçluyuz. ”dedi.

Türkiye harp malulü gaziler, şehit, dul ve yetimleri derneği Afyonkarahisar  şubesi Başkanı İsmail Kumartaşlı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek” Bu vatan bizim, Şehitler ve gazilerimiz hepsi bizim evlatlarımız, Ben Türk’üm Türk esir olmaz  Türk Devletsiz olmaz Türk Bayraksız olmaz. Türk Hürriyetsiz olmaz.” şeklinde konuştu.


Hibya Haber Ajansı