Adjust, mobil büyüme raporunu yayımladı


Adjust, pazarlamacıların çalışmalarını farklı pazarlara genişletmelerine ve başarılı bir şekilde ölçeklendirmelerine destek olmak için mobil dünyasının büyüme potansiyelinin ayrıntılı mobil büyüme raporunu ilk kez 2019'da yayımlamıştı. 2020'de ise aynı analizi bölgesel ve sektörel trendlere uygulayarak büyümeyi daha ayrıntılı bir şekilde inceledi.

Tarih: 04 Aralık 2023 11:29:21

Vakıf Katılım

Endüstri, 2020'den bu yana derin bir değişim içerisinde. Mobil pazarlama ve ölçümleme dünyası da bu değişimin bir parçası olarak kendini sürekli geliştiriyor.

Pazarlama kararlarını alma süreci gün geçtikçe daha da karmaşık bir hale geliyor. Veri ve kullanıcı gizliliği artık mobil reklamcılığın ve attribution'ın merkezinde yer alıyor. Bu nedenle pazarlamacılar, stratejilerini ve kampanyalarını ölçümlemek veya geleceğe yönelik başarı tahminlerinde bulunmak için yeni kanalları ve daha önce görece az kullanılan toplu raporlama yöntemlerini iş akışlarına entegre etmeye başlıyor. Endüstrinin yeni nesil ölçümleme araçlarına geçişinin ön saflarında ise Adjust yer alıyor. Bu yeni büyüme pazarlaması dalgasına destek olan ve müşterilerimizin yüksek performanslı ve ölçümlenebilir kampanyalar yürütmelerine devam etmelerini sağlayan çözümler geliştirmeye devam ediyoruz

Adjust'ın verileri ile geliştirilen Büyüme Skorunu temel alan rapor, reklam verenlerin uygulamaları için en iyi performansa sahip ülkeleri ve bölgeleri bulmalarını sağlarken aynı zamanda ülkelere ve sektörlere göre en yüksek büyüme potansiyeline sahip pazarları keşfetmelerine yardımcı olmayı amaçlıyor. Veriye dayalı analiz, en olgun pazarlara ve henüz potansiyelinin tamamına erişmemiş yeni pazarlardaki kullanıcı kazanımına dair derin iç görüler sunuyor.

 

Hibya Haber Ajansı

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.
Vakıf Katılım
Vakıfbank 970-2
Sağlık Basını
Eco Haber
Finans Nabzı
Araba Hayali
7x24 İlan Bul

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. hibya.com sitesinde kullanılan kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan Hibya Haber Ajansı ve Bilişim Hizmetleri San. ve Tic. A. Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Copyright © 2023 Hibya Haber Ajansı Tüm hakları saklıdır.
Web sitemizdeki tüm içeriklerimiz, kaynak gösterilerek dahi Abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz.