Eaton, 7. Elektrik Tesisleri Ulusal Kongre ve Sergisi’ne katıldı


Akıllı güç yönetimi şirketi Eaton, 1-3 Kasım tarihleri arasında Elektrik Mühendisleri Odası İzmir Şubesi’nin düzenlediği, bu sene yedincisi yapılan Elektrik Tesisleri Ulusal Kongre ve Sergisi’ne katıldı.

Tarih: 21 Kasım 2023 16:44:49

Vakıf Katılım

Cumhuriyetin kuruluşunun yüzüncü yılında elektrik mühendislerinin bir araya geldiği etkinlik, ülkenin dört bir yanından binlerce mühendis ve teknik elemanı ağırladı. Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) adına düzenlenen etkinlikte sektördeki son gelişme ve yenilikler masaya yatırıldı. Eaton katılım sağladığı etkinlikte orta gerilim - alçak gerilim güç dağıtımı ile devre koruması, elektrikli araç şarj istasyonları, güç kalitesi, otomasyon, yaşam güvenliği sistemlerine ilişkin yeni teknolojilerini sergiledi.

Etkinliğin odak noktası elektrikli araçlar olurken elektrikli araçlar ve şarj teknolojileri konulu oturumlar düzenlendi. Eaton’dan Artur Değirmenci Elektrikli araçlar, şarj teknolojileri ve geleceğin şarj teknolojileri ile ilgili “Daha Güvenilir ve Kontrol Edilebilir Elektrikli Araçlar Şarj İstasyonları” oturumunda konuşmacı olarak yer aldı. Etkinlik oturumlarında elektrikli araçların ve şarj istasyonlarının yanı sıra yangın algılama ve alarm sistemleri, yangından korunma, acil anons sistemleri, rüzgar santralleri, fotovoltaik sistemler, sıfır enerjili binalar, NetZero konsepti, aydınlatma teknolojileri, yenilenebilir enerji, elektrik dağıtım ve dijitalleşme gibi konular da ele alındı.

Eaton’dan Ulaş Cihangir ve Zafer Budak “Enerji Sektöründe Dijitalleşme”, Gökhan Pekmertol “Akıllı Şebekeler” oturumlarına konuşmacı olarak katıldılar.

Eaton Ülke Müdürü Yılmaz Özcan, kongre ile ilgili görüşlerini şu cümlelerle paylaştı: “Eaton olarak, Cumhuriyetimizin yüzüncü yılında ülkemiz ve dünyanın dört bir yanından elektrik mühendislerinin katıldığı ve yedincisi düzenlenen Elektrik Tesisleri Ulusal Kongre ve Sergisi’nde bulunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Değerli katılımcılarımız ile birlikte sektörümüzün geleceği hakkında fikir alışverişi yapmaktan, enerji ve otomasyondaki yenilikleri konuşmaktan büyük keyif aldık. Eaton’da konusunda uzman mühendis ekibimizin konuşmacı olarak katıldığı oturumlar oldu. Üç gün boyunca, çok keyifli ve bilgilendirici bir etkinlik geçirdik. Sergi standımıza ve sunumlarımıza katılım ve ilgi gösteren herkese teşekkür ederiz.”

Hibya Haber Ajansı

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.
Vakıf Katılım
Vakıfbank 970-2
Sağlık Basını
Eco Haber
Finans Nabzı
Araba Hayali
7x24 İlan Bul

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. hibya.com sitesinde kullanılan kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan Hibya Haber Ajansı ve Bilişim Hizmetleri San. ve Tic. A. Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Copyright © 2023 Hibya Haber Ajansı Tüm hakları saklıdır.
Web sitemizdeki tüm içeriklerimiz, kaynak gösterilerek dahi Abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz.