Eureko Sigorta müşterilerine 'İçiniz rahat olsun' diyor


Türkiye’nin banka sigortacılığında uzman markası Eureko Sigorta, yeni reklam kampanyasında olası riskleri müşterilerinin yerine düşünerek, sigortalılara “İçiniz rahat olsun” diyor.

Tarih: 21 Şubat 2024 12:07:05

Vakıf Katılım

Türkiye’nin banka sigortacılığında uzman markası Eureko Sigorta, yeni reklam kampanyasında olası riskleri müşterilerinin yerine düşünerek, sigortalılara “İçiniz rahat olsun” diyor.

Müşteri odaklı ürün ve çözümleriyle öne çıkan Eureko Sigorta; yeni dijital kampanyasını yayınladı. Reklam filmlerinde “Eureko Sigorta Düşünmüştür Kesin” sloganıyla olası tüm riskleri müşterilerinin yerine düşündüğü mesajını veren marka, onlara yalnızca güzel şeyler düşünmeyi bıraktığını anlatıyor. Üç farklı kopya ile dijital mecralarda yayına giren kampanya; evi, arabası veya iş yeriyle ilgili korkulu senaryolar düşünmek yerine keyifli ve mizahi konulara dair akıl yürüten kahramanlara yer veriyor. Böylelikle Eureko Sigorta, izleyicilerde endişe duygusu uyandıran bir iletişim yerine olumlu duygular yaratan eğlenceli bir dili benimsiyor.

Kreatif ajansı Medina Turgul DDB ve yapım şirketi Yapar İstanbul olan reklam filmlerinin yönetmen koltuğunda Mehmet Güney oturuyor.

Yeni dijital kampanya yapay zeka ile en doğru mecradan tüketicilere ulaşıyor

Son teknolojileri stratejik iletişim çalışmalarına entegre eden Eureko Sigorta, reklam kampanyasını hedef kitlelere etkili bir şekilde ulaştırmak için yapay zeka temelli bir uygulamadan yararlanıyor. Şirket, tüketici beklentilerine en iyi şekilde cevap verebilmek için ürün ve çözüm geliştirmede kullandığı demografik ve davranışsal veriyi, yapay zekâdan yararlanarak reklam kampanyasını doğru bir hedeflemeyle müşterilerine sunmak için kullanıyor. Eureko Sigorta, Türkiye’de bu inovatif uygulamayı benimseyen ilk şirketlerden biri olarak öne çıkıyor.

Eureko Sigorta Pazarlama ve Dijital Kanallar Kıdemli Direktörü Burcu İsmailoğlu İpek, yeni reklam kampanyası ile ilgili şunları söyledi: “Şirket olarak misyonumuz, müşterilerimize geleceğe güvenle bakabilecekleri ürün ve hizmetler sunarak, onlara iç rahatlığı sağlamak.  Gündelik hayatta zaten zorlu dönemlerden geçebiliyoruz. Bu yüzden Eureko Sigorta olarak müşterilerimizin hayatından sigortayla ilgili kısmı devralıp, onlara yalnızca güzel şeyler düşünmeyi bırakıyoruz. Müşteri odaklı bu yaklaşımımızı pazarlama ve iletişim çalışmalarımızda da uyguluyoruz. Tüketici beklentisini anlamak için elde ettiğimiz veriyi, yapay zekâ ile kampanyamızın doğru kitlelere ulaşması için kullanıyoruz. Yapay zekayı bu şekilde kullanan Türkiye’deki ilk markalardan biriyiz. İnovatif yaklaşımımız ve yenilenen yüzümüzle Eureko Sigorta olarak sigortalılar için gönül rahatlığı sunmaya devam edeceğiz.”

Filmleri şu linkten izleyebilirsiniz: https://www.youtube.com/@eurekodigital

Künye bilgileri:              

 • Reklamveren: Eureko Sigorta
 • Reklamveren Temsilcisi: Burcu İsmailoğlu İpek, Duygu Kesici, Damla Çiçek, Burcu Karayılan, Sema Vardal
 • Reklam Ajansı: Medina Turgul DDB
 • President & CCO: Ertuğ Tuğalan
 • President & Chief Commercial Officer: Canan Ayvacı
 • Kreatif Direktör: Hakan Bıçakçı
 • Head of Art: Selin Dayıoğlu
 • Kreatif Grup Lideri: Cihan Metin Üstek
 • Kreatif Ekip: Gizem Kuşçu, Tolga Postacı, Emine Kartal, Bensu Erol, Ali Emre Uzun
 • Müşteri Grup Direktörü: Zeynep Kızılcan
 • Müşteri İlişkileri Ekibi: Mirac Oltan Başar, Ece Boğa, Ece Öner, Gülce Beyter
 • CSO: Berkant Avcı
 • Stratejik Planlama Ekibi: Beste Atasoy, Oğulcan Coşar
 • Ajans Yönetici Prodüktörü: Gülengül Soytürk
 • Ajans Yönetici Prodüktör Yardımcısı: Ümit Bak
 • Ajans Prodüktörü: Zeynep Tanyeli
 • Yapım Şirketi: Yapar İstanbul
 • Yönetmen: Mehmet Güney
 • Jingle: FFW
 
Hibya Haber Ajansı

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.
Vakıf Katılım
Vakıfbank 970-2
Sağlık Basını
Eco Haber
Finans Nabzı
Araba Hayali
7x24 İlan Bul

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. hibya.com sitesinde kullanılan kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan Hibya Haber Ajansı ve Bilişim Hizmetleri San. ve Tic. A. Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Copyright © 2023 Hibya Haber Ajansı Tüm hakları saklıdır.
Web sitemizdeki tüm içeriklerimiz, kaynak gösterilerek dahi Abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz.