Hepsiburada, 6. Verimlilik ve Teknoloji Fuarı'nda gençlere yapay zeka eğitimi verdi


Hepsiburada, 6. Verimlilik ve Teknoloji Fuarı'nda e-ticaret sektöründe sunduğu yenilikçi çözümlerini sergilerken üniversiteli gençlere büyük dil modelleri ve yapay zeka konulu eğitimler düzenledi. Etkinlikte ayrıca Hepsiburada CEO’su Nilhan Onal Gökçetekin inovasyon ve girişimcilik hakkında konuştu.

Tarih: 12 Şubat 2024 18:04:05

Vakıf Katılım

Hepsiburada, 6. Verimlilik ve Teknoloji Fuarı'nda e-ticaret sektöründe sunduğu yenilikçi çözümlerini sergilerken üniversiteli gençlere büyük dil modelleri ve yapay zeka konulu eğitimler düzenledi. Etkinlikte ayrıca Hepsiburada CEO’su Nilhan Onal Gökçetekin inovasyon ve girişimcilik hakkında konuştu.

Türkiye'nin en büyük yerli e-ticaret platformu Hepsiburada, 8-10 Şubat 2024 tarihleri arasında Ankara ATO Congresium Fuar Merkezi'nde düzenlenen 6. Verimlilik ve Teknoloji Fuarı'nda sponsor olarak yer alarak e-ticaret sektöründe sunduğu yenilikçi çözümlerini sergiledi. "Gelecek İçin Teknolojiler" temasıyla gerçekleşen fuarda, Hepsiburada e-ticaret ekosistemini uçtan uca dönüştüren teslimat, fintech ve yapay zeka uygulamalarını tanıttı.

Hepsiburada’nın e-ticaret sektöründe sunduğu yenilikçi çözümlerini ziyaretçilerle paylaştığı, HepsiJET'in pilot uygulamada olan elektrikli teslimat aracının sergilendiği ve çeşitli oyun kurgularıyla aktivasyonların gerçekleştirildiği standı ise katılımcıların yoğun ilgisini çekti.

Hepsiburada CEO'su Gökçetekin e-ticaret inovasyonlarını V-Talks'ta anlattı

Hepsiburada CEO'su Nilhan Onal Gökçetekin de fuarın ana sahnesinde gerçekleşen ve sektörün önde gelen isimlerinin konuşmacı olarak katıldığı V-Talks’da "İnovasyon ve Girişimcilik Yoluyla Olumlu Etki Yaratmak" başlıklı bir konuşma gerçekleştirdi. Gökçetekin konuşmasına kendi girişmcilik hikayesiyle başlayarak Hepsiburada'nın girişimci ruhuyla e-ticaret sektöründe gerçekleştirdiği inovasyonlardan, girişimcilere verdiği desteklerden ve toplumsal fayda sağlamak için yürüttüğü projelerden bahsetti.

Hepsiburada Teknoloji Ekibi’nden gençlere yapay zeka eğitimi

Fuar kapsamında ayrıca Hepsiburada Teknoloji Ekibi’nden Kıdemli Veri Bilim Uzmanı Bahadır Şahin gerçekleştirdiği eğitimlerle, Hepsiburada’nın teknoloji kabiliyetlerini katılımcılara anlattı. Gençlere "Büyük Dil Modelleri ile Kullanıcı Yorumları: Özetleme ve Prompt Mühendisliği" konulu eğitimde büyük dil modelleri, nasıl çalıştığı, Hepsiburada’daki uygulamaları ve prompt mühendisliğinin nasıl kullanabileceğini katılımcılara anlattı. İki farklı oturum olarak gerçekleşen, toplamda 300 kişinin katıldığı eğitimin sonunda tüm katılımcılara sertifika verildi.

 

Hibya Haber Ajansı

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.
Vakıf Katılım
Vakıfbank 970-2
Sağlık Basını
Eco Haber
Finans Nabzı
Araba Hayali
7x24 İlan Bul

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. hibya.com sitesinde kullanılan kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan Hibya Haber Ajansı ve Bilişim Hizmetleri San. ve Tic. A. Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Copyright © 2023 Hibya Haber Ajansı Tüm hakları saklıdır.
Web sitemizdeki tüm içeriklerimiz, kaynak gösterilerek dahi Abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz.