Infortrend'in EonStor GS Birleşik Depolama Sistemi kurumsal çözümler sunuyor


Infortrend® Technology, Inc. (TWSE: 2495), sektör lideri kurumsal depolama sağlayıcısı olan EonStor GS birleşik depolama çözümü ile kiliselerin video oluşturmasına, paylaşmasına ve depolamasına olanak tanıyarak mevcut üyelerle etkileşim kurma ve fiziksel cemaatin ötesinde daha geniş bir kitleyi etkileme becerilerini artırıyor.

Tarih: 11 Haziran 2024 20:03:52

Vakıf Katılım

Dünyanın dört bir yanındaki kiliseler, etkilerini artırmak ve katılımı teşvik etmek için videoların gücünden yararlanarak ibadet ayinleri, öğretiler, ilham verici programlar ve ilgi çekici referanslar gibi çeşitli içerikler oluşturuyor. Bu videolar neredeyse her gün kiliselerin web sitelerinde, YouTube ve Instagram gibi platformlarda paylaşılarak, özel video düzenleme ekiplerini oluşturma iş akışlarını ve altyapılarını optimize etmeye teşvik ediyor.

COVID-19 sırasında geleneksel yüz yüze toplantılarda kesintilerle karşılaşan kiliseler, hedef kitlelerine ulaşmaya devam etmek için videoların çevrimiçi dağıtımını önemli ölçüde artırdı ve pandemiden sonra bu uygulama devam etti.

Kiliseler daha fazla video ürettikçe, yüksek performanslı ve yüksek kapasiteli depolamaya olan talepleri de artıyor. EonStor GS, Media & Entertainment iş yükleri için mükemmel bir seçim olduğunu kanıtlıyor. Dikkate değer bir kullanım örneği, 6 bin üyesi ve 40 bin YouTube abonesi olan bir kiliseyi içermektedir. Bu senaryoda kilise, kilisenin 100GbE ağ ortamına entegre edilmiş yüksek performanslı bir SAS HDD depolama alanı olan EonStor GS 4000 G3'ü kullanmaktadır. Çözüm, Final Cut Pro ile sorunsuz bir şekilde çalışır. Yerleşik U.2 NVMe SSD önbelleği, 10 video düzenleyici için kesintisiz Full HD/4K işbirliğine dayalı video düzenleme iş akışı ve hızlı dosya yükleme için performansı artırarak kilisenin çevrimiçi kanallarında zamanında video paylaşımını kolaylaştırır. 4U 60 yuvalı tasarıma sahip olan çözüm, oluşturulan videoları depolamak için PB düzeyinde kapasite sağlar.

"EonStor GS ürünümüz, işbirliğine dayalı düzenleme için yüksek performans ve video depolama için geniş kapasite sağlayarak kiliselerin ibadet hizmetlerini fiziksel duvarların ötesine taşımak ve böylece etkilerini artırmak için büyük miktarda video üretmelerine olanak tanıyor" dedi Frank Lee, Infortrend Technology Ürün Planlama Kıdemli Direktörü.

Hibya Haber Ajansı

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.
Vakıf Katılım
Vakıfbank 970-2
Sağlık Basını
Eco Haber
Finans Nabzı
Araba Hayali
7x24 İlan Bul

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. hibya.com sitesinde kullanılan kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan Hibya Haber Ajansı ve Bilişim Hizmetleri San. ve Tic. A. Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Copyright © 2023 Hibya Haber Ajansı Tüm hakları saklıdır.
Web sitemizdeki tüm içeriklerimiz, kaynak gösterilerek dahi Abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz.