L’Oreal Türkiye, Ebeveynlik İzni Manifestosu’nu yayımladı


Çalışanlarının ve ailelerinin hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlayan L’Oreal Türkiye, “önce insan” yaklaşımı ile hazırladığı “Ebeveynlik İzni Manifestosu”nu yayımladı.

Tarih: 21 Şubat 2024 10:45:36

Vakıf Katılım

L’Oreal Türkiye, tüm ebeveynleri duygusal olarak anlayarak bu süreçte her zaman onların yanında olacağının sözünü veriyor.  Kapsayıcılık ve hakkaniyeti odak noktasına alan manifesto kapsamında ebeveynlik yolculuğundaki çalışanlarına işindeki özlük haklarının, pozisyonlarının, terfi ve gelişim süreçlerinin etkilenmeyeceğinin; hiçbir şekilde negatif ayrımcılığa maruz kalmayacağının taahhüdünü veriyor. Yeni bir hayata adım atılan bu özel dönemde, ebeveyn olmanın mutluluğunun yanında başarılı bir kariyer elde etmek isteyenler için L’Oreal Türkiye, anne ve babaların ebeveynlik süreçlerinde huzur ve güven içinde hissetmeleri için onları destekliyor.

L’Oreal Türkiye anne baba dostu politikalarını sıraladı

L’Oreal Türkiye, ebeveynlik iznindeki çalışanın çocuğuyla daha fazla ve keyifli vakit geçirilebileceği yenilikleri hayata geçiriyor. Bu kapsamda;

  • Yasal doğum izni 16 hafta iken L’Oreal Türkiye’de 18 hafta olarak uyguluyor.
  • Yasal babalık izni 5 gün iken L’Oreal Türkiye’de 6 hafta olarak uyguluyor.
  • Güçlü bir geleceğin güçlü ebeveynlerle inşa edileceğini savunan L’Oreal Türkiye’de, ebeveynlerin ve yeni aile üyesinin sağlığı için ücretsiz çalışan destek programı uyguluyor.
  • Ebeveynliğe adım atacak çalışanları için ilk yardım eğitimi sunan L’Oreal Türkiye’de, ebeveynlik izni boyunca da her zaman eğitimlerden yararlanma imkanı sağlıyor.
  • Ebeveynlik izni öncesinde ve sonrasında ihtiyaç dahilinde aileye rehberlik edecek “ebeveyn buddy”ler ile ebeveynlerin deneyimlerini ve yaşadıklarını paylaşması sağlanır.
  • Yeni bir hayata adım atılan bu özel dönemde mutluluğu paylaşabilmek için L’Oreal Türkiye ayrıca, bebek hediye paketi hediye ediyor ve doğum yardımı sunuyor.
Hibya Haber Ajansı

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.
Vakıf Katılım
Vakıfbank 970-2
Sağlık Basını
Eco Haber
Finans Nabzı
Araba Hayali
7x24 İlan Bul

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. hibya.com sitesinde kullanılan kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan Hibya Haber Ajansı ve Bilişim Hizmetleri San. ve Tic. A. Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Copyright © 2023 Hibya Haber Ajansı Tüm hakları saklıdır.
Web sitemizdeki tüm içeriklerimiz, kaynak gösterilerek dahi Abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz.