Sağlıkta yapay zeka devrimi: Polimed AR-GE'nin başarı hikayesi


Polimed AR-GE, sağlık sektöründeki yenilikçi ve kreatif çözümleriyle hızla büyüyen başarı hikayesiyle dikkat çekiyor. Kimya Mühendisi Mesut Güler liderliğindeki AR-GE Mühendislik Departmanı, markanın sektördeki çıkışını ve gelecek hedeflerini paylaştı.

Tarih: 06 Şubat 2024 13:50:01

Vakıf Katılım

Polimed AR-GE, sağlık sektöründeki yenilikçi ve kreatif çözümleriyle hızla büyüyen başarı hikayesiyle dikkat çekiyor. Kimya Mühendisi Mesut Güler liderliğindeki AR-GE Mühendislik Departmanı, markanın sektördeki çıkışını ve gelecek hedeflerini paylaştı.

İstanbul Teknokent bünyesinde faaliyet gösteren Polimed ARGE, sağlıkta yapay zeka teknolojileri, ARGE-ÜRGE çalışmaları ve kimya teknolojilerinde uzman kadrosu ve güçlü ARGE altyapısıyla sektörde adını duyurmaya devam ediyor. Güler, İstanbul Teknopark‘ta bir start-up oluşumuyla projelere başladıklarını ve sektörde ilgi odağı haline geldiklerini belirtti. Polimed AR-GE'nin sağlıkta yapay zeka teknolojileri, ARGE-ÜRGE çalışmaları ve endotoksin arındırma üniteleri alanındaki başarıları, Güler'in liderliğindeki ekibin profesyonellik ve inovasyona verdiği önemi gösteriyor.

Polimed AR-GE Gelen Müdürü Mesut Güler konuyla ilgili “toplum sağlığına odaklı stratejilerimiz sayesinde sektörde öne çıkan projelere imza atıyoruz ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektörde fark yaratıyoruz” dedi. Özellikle endüstriyel uygulamalarda kullanılan özel formülasyonlar ve çevre dostu çözümlerle müşteri beklentilerini karşılamada öncü olduklarını belirten Güler, markanın sektöre yön veren başarılarına değindi.

Güler, Polimed AR-GE'nin gelecek planlarına da değindi. AR-GE çalışmalarına ağırlık vererek sektöre inovatif ürün ve çözümler sunmayı amaçladıklarını ve sürdürülebilir büyüme stratejileriyle küresel pazarda daha etkin bir konuma gelmeyi hedeflediklerini ifade etti.

Sağlıkta yapay zeka teknolojilerini aktif olarak kullandıklarını ve ilerleyen yıllarda yapay zeka odaklı sağlık sistemlerini hayata geçireceklerini belirten Güler, markanın teknoloji ve yeniliklere verdiği öneme vurgu yaptı. Son olarak Güler, "Polimed AR-GE olarak, müşteri memnuniyetini esas alarak, çevresel sorumluluklarımızı bilinçli bir şekilde yerine getiriyor ve sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz. Yenilikçi bakış açımız ve kalite standartlarımızla sektördeki liderliğimizi sürdürmeyi hedefliyoruz" dedi.

Polimed AR-GE'nin sağlık sektöründeki başarılı performansı ve geleceğe dönük hedefleri, sektördeki önemli oyunculardan biri olarak adından söz ettirmeye devam edeceğini gösteriyor.

Hibya Haber Ajansı

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.
Vakıf Katılım
Vakıfbank 970-2
Sağlık Basını
Eco Haber
Finans Nabzı
Araba Hayali
7x24 İlan Bul

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. hibya.com sitesinde kullanılan kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan Hibya Haber Ajansı ve Bilişim Hizmetleri San. ve Tic. A. Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Copyright © 2023 Hibya Haber Ajansı Tüm hakları saklıdır.
Web sitemizdeki tüm içeriklerimiz, kaynak gösterilerek dahi Abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz.