Şanlıurfa'da 3 doktor darp edildi


ŞANLIURFA- 19.09.2023 - HİBYA - Şanlıurfa'daki Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi'nde görevli 3 doktor, tedavi olmak için hastaneye gelen bir grubun saldırısına uğradı.

Tarih: 19 Eylül 2023 00:48:07

Vakıf Katılım

Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi'nde görevli 3 doktor, bir grup tarafından darp edildi. Polis, saldırganları gözaltına aldı.Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, saldırganların yakalandığını  açıkladı.

Hastaneye tedavi olmak  için gelen bir grup, henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı acil serviste görevli 3 doktorla önce tartıştı. Tartışmanın ardından grup, doktorları darp etti. Olayın üzerine "beyaz kod" alarmı verildi. Saldırganlar güvenlik görevlileri ve hastane polisi tarafından etkisiz hale getirildi.

Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, olayla ilgili sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Vali Şıldak açıklamasında, ''Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanemizde görevli doktorlarımıza yapılan saldırıyı esefle kınıyor, kıymetli doktorlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.Şüpheliler yakalanarak gerekli adli süreç başlatılmış olup olayı yakından takip ediyorum.'' dedi.

 

 

Hibya Haber Ajansı

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.
Vakıf Katılım
Vakıfbank 970-2
Sağlık Basını
Eco Haber
Finans Nabzı
Araba Hayali
7x24 İlan Bul