TEGV'den Bursalı çocukların eğitimine destek


Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), 10’uncusu düzenlenen Eker I Run’a katıldı. Koşu kapsamında TEGV Bursa Öğrenim Birimi’nde daha fazla çocuğun nitelikli eğitim desteği alması için başlatılan “Cumhuriyetin Yüzleri Eğitim için Koşuyor” kampanyasına 16 Ekim’e kadar bağış yapılabilecek.

Tarih: 04 Ekim 2023 11:12:00

Vakıf Katılım

“Bir Çocuk Değişir, Türkiye Gelişir” mottosuyla çağdaş nesillerin yetişmesi için Türkiye genelindeki etkinlik noktalarında ilköğretim çağındaki çocuklara nitelikli eğitim desteği sağlayan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) bu yıl 10’uncusu düzenlenen Eker I Run’a katıldı.

“Koşuyoruz” mottosu ile Bursa’da düzenlenen koşuda, dünyanın dört bir yanından 4 bin 500 koşucu yer aldı. Cumhuriyetin 100’üncü yılında düzenlenen Eker I Run’da adımlar yardımseverlik için de atıldı. TEGV’in de aralarında olduğu 15 sivil toplum kuruluşunun katıldığı yarışmada Adım Adım bünyesindeki 15 STK ile beraber yapılan Yardımseverlik Koşuları’nda bağış rekoru kırıldı.

Kampanyaya 16 Ekim’e kadar bağış yapılabilecek

TEGV’in Cumhuriyetin 100’üncü yılına özel olarak hayata geçirdiği Cumhuriyetin Yüzleri projesi kapsamında oluşturduğu “Cumhuriyetin Yüzleri Eğitim için Koşuyor” kampanyasına dahil olan koşucuların topladığı bağışlar TEGV Bursa Öğrenim Birimi’ndeki çocukların nitelikli eğitim desteği alması için kullanılacak.

Yarışma tamamlandı ancak “TEGV’le Adımlarını Bursalı Çocuklar için At. Eğitimde İzin, Gelecekte Umudun Olsun” sloganıyla düzenlenen kampanyaya 16 Ekim’e kadar bağış yapılabilecek. TEGV Bursa Öğrenim Birimi’nde etkinliklere katılacak olan ilköğretim çağındaki çocuklara fenden matematiğe, okumadan bilişime, sanattan İngilizceye kadar birçok farklı alanda eğitim desteği fırsatı sunulacak.

Hibya Haber Ajansı

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.
Vakıf Katılım
Vakıfbank 970-2
Sağlık Basını
Eco Haber
Finans Nabzı
Araba Hayali
7x24 İlan Bul

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. hibya.com sitesinde kullanılan kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan Hibya Haber Ajansı ve Bilişim Hizmetleri San. ve Tic. A. Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Copyright © 2023 Hibya Haber Ajansı Tüm hakları saklıdır.
Web sitemizdeki tüm içeriklerimiz, kaynak gösterilerek dahi Abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz.