Yeni nesil çözümlerle üretimde zaman ve maliyet tasarrufu


Metal, plastik, kimya, otomotiv yedek parça gibi sektörler başta olmak üzere tüm sektörlerdeki firmaların iş süreçlerinin tamamına yazılım çözümleri sunan WOC Yazılım, üretim sistemini kişilere bağlılıktan kurtararak kendi kendini sürdürebilir hale getiriyor.

Tarih: 29 Mart 2024 14:59:14

Vakıf Katılım

Teknolojinin her geçen gün hızla gelişimi firmaların üretim süreçlerini dönüştürmeye başladı. Maliyet ve zaman tasarrufu sağlayan, insan hatalarını ortadan kaldıran ERP (Kurumsal Kaynak Planlaması) yazılımıyla şirketler; hızlı, ekonomik ve sürdürülebilir üretim modeline geçiş yapıyorlar.

2009 yılından itibaren yüzde 100 bulut tabanlı ERP, CRM hizmetleri veren, alanında birçok başarılı çalışmaya imza atan WOC Yazılım, geliştirdiği ERP yazımıyla sektör bağımsız olarak firmalara üretim sürecinin tamamında hizmet veriyor. İş emirlerinin kontrolünden başlayarak, malzeme yönetimi, finans, insan kaynakları ve diğer kritik iş süreçlerini tek bir merkezi çatı altında birleştiriyor. Market araştırmaları şirketi International Data Corporation (IDC) raporuna göre bulut tabanlı ERP'nin tercih edilme nedenleri arasında yüzde 82 maliyet tasarrufu, yüzde 55 hızlı dağıtım, yüzde 51 iş sürekliliği ve güvenlik avantajları yer alıyor.

"İşletmelerin küresel rekabetteki konumlarını güçlendiriyoruz"

18 yıllık bir yazılım firması olarak, işletmelere yenilikçi ve ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler sunduklarını belirten WOC Yazılım CEO’su Burak Selçuk "Geliştirdiğimiz bulut tabanlı ERP ile hem zamandan hem de maliyetten tasarruf imkanı yaratıyoruz. Üretim süreçlerini insana bağlılıktan kurtarıp kendi kendini sürdürebilir ve hızlı reaksiyonlar alınabilir hale getiriyoruz. Özellikle global rekabet koşullarında hem hızlı hem de bir o kadar esnek hareket edebilme imkanına sahip olmanız gerekir. Geliştirdiğimiz yenilikçi ERP ile işletmelerin küresel rekabetteki konumlarını güçlendiriyoruz" dedi.

WOC ERP çözümleri sayesinde işletmeler, müşteri taleplerini doğru bir şekilde tahmin ederek ve stratejik stok yönetimi uygulayarak, taleplere hızlı bir şekilde yanıt verebiliyor. Piyasa koşullarındaki değişime bağlı olarak esnek üretim stratejileri de belirleyebiliyor. WOC ERP’nin sunduğu veri analitiği ile üretim süreçleri daha iyi anlaşılır hale geliyor. Bu sayede işletmeler için gelecekteki talepleri daha etkili bir şekilde öngörme imkanı elde ediyor.

Altyapı yatırımı gerektirmiyor

Yüzde yüz bulut tabanlı olarak geliştirilen WOC ERP, işletmelerin yerel sunuculara veya fiziksel altyapılara yatırım yapmadan, internet üzerinden erişilebildiği bir ürün olarak öne çıkıyor.

Hibya Haber Ajansı

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.
Vakıf Katılım
Vakıfbank 970-2
Sağlık Basını
Eco Haber
Finans Nabzı
Araba Hayali
7x24 İlan Bul

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. hibya.com sitesinde kullanılan kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan Hibya Haber Ajansı ve Bilişim Hizmetleri San. ve Tic. A. Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Copyright © 2023 Hibya Haber Ajansı Tüm hakları saklıdır.
Web sitemizdeki tüm içeriklerimiz, kaynak gösterilerek dahi Abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz.